kurumsal tanıtım filmi

Hakkımızda

Hakkımızda

GÖLKÖY YÜ-DAŞ İNŞAAT KULE VE ENERJİ HATLARI NAK.TİC.LTD.ŞTİ

KURUMSAL KİMLİĞİMIZ

Telekom sektöründe 7 yıldan fazla Ulusal ve Uluslararası pazarda deneyimli bir kadro ile 2009 yılında kurulmuştur. İberkom profesyonel ve deneyimli kadrosu ile yüksek kalitede orta ve büyük ölçekli Telekom Projelerini hayata geçirmektedir. Bu projelerden bazıları; PCM ( Pulse Code Modulation) Montaj,Kurulum test ve entegrasyon, Anahtarlama Sistemleri (Switching) test ve entegrasyonu, SDH / PDH / MW kurulum test ve Entegrasyonu, Anahtar Teslimi GSM Projeleri, Mühendislik Hizmetleri, Indoor-Outdoor Kapsama Alanı yaratılması gibi projeler bulunmaktadır.

SOSYAL SORUMLULUKLARIMIZ

GÖLKÖY YÜ-DAŞ; yasa ve düzenlemelere saygının ötesinde, insan haklarına saygı duymayı, güvenli ve sağlıklı çalışma koşulları sağlamayı, düsünce ,fikir ve ifade özgürlüğüne sahip çıkmayı taahüt eder.

GÖLKÖY YÜ-DAŞ; çalışanlarına yada iş birliği yaptığı is ortaklarına ayrımcılık

Sayılabilecek herhangi bir davranısta bulunmaz. Sosyal sorumluluk anlayışı,
Tedarikçilerini ve yüklenicilerini aynı prensip uygulamak üzere birlikte hareket Etmeye devam eder.

İNSAN KAYNAKLARI

GÖLKÖY YÜ-DAŞ; tüm çalışanlara,kariyer gelişimleri için gerekli fırsatları ,görevlerini yerine getirebilmeleri için gerekli araçları ,başarılı olabilmeleri için gerekli bilgiyi ve becerilerini geliştirmek için gerekli eğitim programlarını sunma sorumluluğunun bilinçindedir.

Amaçlarımız;

Şirket kültürüne uygun,nitelikli işgücünü çekmek ,geliştirmek,muhafaza etmek için yol göstermek

Aramıza katılan her bireyi şirket kültürü ve kurumsal amaçlar programına katarak GÖLKÖY YÜ-DAS 'in yapısını,hedeflerini ve kültürünü özümsesetmek


Tüm çalışanların birbirine güvendiği ,saygı duyduğu kaynaklarla ve eğitimlerle desteklendiği katılamcı ,üretici,adilve saygın bir çalımsa ortamı yarakmak ve sürekliliğini desteklemek.

 

© 2017 YÜ-DAS Tüm Hakları Saklıdır.